צימר בנשר על הגבעה הכי יפה וירוקה – מתאים במיוחד לאנשים שמחפשים להתרענן, לגוון. כאלה, שמחפשים הרפתקאות. לשבור את שגרת היום-יום ולפרוץ גבולות.

תתארו לכם, אמצע יום עבודה עמוס, יצאתם לאכול וחזרתם למשרד וכעת רק מחכים להגיע הביתה. סטופ! למה הביתה? למה לא להרים טלפון לבן/בת הזוג ולהגיד לה/לו להגיע לכתובת הרקפות 27, גבעת נשר כי מחכה שם הפתעה? בסך הכל, צריך מעט ספונטניות ויש לכם את כל מה שצריך.

בדרככם אלינו, תהיו מוקפים בסביבה פסטורלית, ירוקה, נעימה ושקטה. חנייה פרטית וצ'יק צ'ק אתם מגיעים לחדר שבחרתם. החדר מאובזר ברמה הגבוהה ביותר שתכירו, קירות שיש, עמוד רומי, תקרת מראות, עמוד לריקוד, מיטת קינג סייג מפוארת ומזמינה, פשוט תענוג לעיניים.

אז הגעתם אל צימר בנשר על הגבעה – איך מתחילים?

ראשית, מתפנקים בג'קוזי הזוגי, עם הזרמים הנעימים ונרגעים, נותנים לגוף שלנו ולמחשבות שלנו לנוח. מניחים לדאגות, ללחץ שהיה בעבודה ומשתחררים במים החמימים, עם הסבון הריחני שעל גופנו.

מזמינים גלידה לנשנוש, כדי שיהיה מתוק יותר. יש לנו זמן לנוח, לאהוב, לחוות. יכולנו ללכת ישר הביתה, אבל מה יותר כיף מהשחרור הזה שאנחנו חווים כרגע? טוב שבאנו. זה טוב לזוגיות, טוב לנפש. בעלות סמלית בלבד נהנים מחוויה יוקרתית בצימר בנשר – ללא ספק הצימר הכי מפואר שראיתם בחייכם.

כל חדר מעוצב בסגנון שונה וייחודי, על מנת שתהיה לכם את אופציית הבחירה. כולם יפים, כולם מושלמים, הבחירה היא לפי טעמכם האישי. מניסיון, אף פעם לא מספיק לנסות רק חדר אחד. תמיד חוזרים לבדוק מה פספסנו בחדר השני, השלישי וכן הלאה… ככה זה כשהמקום מושלם, אי אפשר להתנתק ממנו.

אם אתם מחפשים לשבור שגרה, להתפרק, לחוות, לאהוב – ללא ספק אתם צריכים להגיע אלינו עם בן / בת הזוג להרפתקה רומנטית ומפתיעה, כזו שמנתקת אתכם מהשגרה ומאירה את היום בגוונים של אהבה.

אז בפעם הבאה שאתם בעבודה, מותשים ועייפים, במקום לחשוב על שעות השינה שאתם צריכים להשלים, על מטלות המחכות לכם בבית, או על כמה החיים קשים, תלחצו ON על כפתור הספונטניות ותניעו לכיוון שלנו.

צימר בנשר על הגבעה מתאים בדיוק לכם, 3 שעות של התרעננות אצלנו ואתם חדשים. עד לפעם הבאה, כמובן. כי אתם חייבים להשקיע בעצמכם, ההשקעה משתלמת.

לפרטים והזמנות

הרקפות

מלון בוטיק
הממוקם בגבעת נשר

מעוצב ומאובזר ברמה פורצת דרך
אשר מבטיחה חוויה בלתי נשכחת ויחודית