נוהל יום שלישי לזכר חיי הרווקות. הולכים למקום המושלם – צימרים בנשר בשושו – בלי שאף אחד ידע. רק אנחנו, רק שנינו, בשקט שלנו.

אז איך הכל מתחיל? הכרנו בצבא, עברנו אין ספור חוויות, בילויים במועדונים, ברים, מסעדות עד השעות הקטנות של הלילה. היה לנו זמן לעצמנו, ניצלנו אותו ובאמת שעל הצד הטוב ביותר.

שעות שישבנו בים בחיפה, והרגשנו בעננים, נהנים מהשמש ומתפנקים על החיים.

ככל שהתבגרנו, ככה גם החיים השתנו מקצה לקצה. חתונה, ילדים, עבודה וחוזר חלילה. קמים מוקדם בבוקר ורודפים אחרי הזמן, מנסים להספיק את כל הסידורים והארגונים, להוריד את הילדים במסגרות, להמשיך לעבודה, לחזור לשיגעון בבית ורק לחפש אחר המיטה- בשביל לישון כמובן. השגרה התובענית והמוכרת היטב לכולנו.

בשלב מסוים, הזוגיות שלנו דעכה. הזוגיות הנוצצת שהייתה לנו – הלכה לאיבוד. כשאין לך זמן להשקיע בעצמך, איך תשקיע באשתך? ובתור אמא, שכל כך עסוקה וחוזרת ישר מהעבודה למטלות הבית, איך תיהני עם בעלך?

החלטנו לשים את הקלפים על השולחן. שוחחנו על הזוגיות שדועכת, נזכרנו בימים טובים, מאושרים ומלאי אהבה. והחלטנו! החלטנו שמגיע לנו להחיות את האהבה, להתאהב מחדש. מפאת חוסר הזמן, מצאנו את הפינוק הזוגי שהוא קצר וקולע: צימרים בנשר בשושו – לפי שעה בנשר.

בום! קלענו בול. אז איך עושים את זה כמו שצריך? מזמינים צימר בנשר בין השעות 20:00 ל 23:00, מתקשרים להורים, ואומרים שאנחנו מוזמנים לחתונה, צריכים בייביסיטר לילדים. נסיעה קצרה מחיפה לנשר, מגיעים לצימרים בנשר בשושו. עכשיו, חשוב שתבינו, לא מדובר בעוד חדרים לפי שעה מעופשים, כאלה שיש מיטה רעועה ולכלוך בכל מקום. מדובר במקום דה בסט! הצצה בתמונות ותבינו לבד, איזה רמה גבוהה, שלא תמצאו בשום מקום אחר.

ומכאן מתחילה חוויה מטורפת, ממש כמו שהיינו צעירים. הפעם בחרנו בסוויטה הוורודה  (חדר PINK). מה הולך שם? מיטה ענקית ונוחה, מעוטרת קפיטונאז' ומסביבה קירות מנצנצים בגווני ורוד-סגול. מחשיכים את האור, מדליקים תאורת לד בגוונים שונים, וברקע מוזיקה שאנחנו אוהבים מתנגנת – איזו אווירה רומנטית. נכנסים לג'קוזי זרמים לוהט ובינתיים מזמינים משקה אלכוהולי. מתרשמים מספה ענקית ורודה, גם היא מושלמת עם דוגמת יהלומים ולצידה עמוד לריקוד העומד על במה, ממש כמו בסרטים.

עם כל הטוב הזה, החדר מתמלא באהבה, הרגש מתעצם, הזוגיות במיטבה. 3 שעות של החייאת הזוגיות. וכמובן שכך זה הפך לנוהל, בוחרים בחדר/סוויטה שבא לנו והולכים לצימרים בנשר בשושו להגשמת החלום שלנו. גם אתם יכולים, הבחירה בידיים שלכם, תבחרו טוב, תבחרו בשושו.

לפרטים והזמנות

הרקפות

מלון בוטיק
הממוקם בגבעת נשר

מעוצב ומאובזר ברמה פורצת דרך
אשר מבטיחה חוויה בלתי נשכחת ויחודית