אז מה הפנטזיה שלכם? האם הצלחתם להגשים אותה? מצאתי לכם את המקום שבו תוכלו להגשים את כל הפנטזיות שלכם – צימרים בחיפה בשושו – תודו לי אחר כך.

קצת על המקום המושלם הזה: צימרים בחיפה לפי שעה או ללילה, ברמה גבוהה, הרבה יותר גבוהה ממה שאתם מצליחים לדמיין, כאשר המעצב של המקום דאג לכך שבכל חדר תוכלו להגשים חלום אחר, עם אבזור מטורף, מושקע, עד לפרט הקטן ביותר.

אז איזה פנטזיות תוכלו להגשים אצלנו? מה תגידו על תקרת מראות מעל המיטה המשגעת והיוקרתית בפנינה? או על במה וורודה עם עמוד לריקוד, איך לא, בסוויטה הוורודה?

היוקרה אצלנו היא גולת הכותרת. עם כניסתכם לחדרים שלנו, אתם הולכים להתאהב, להתרגש. הלקוחות חוזרים ואומרים: לא ראינו רמה כזאת באף מקום אחר.

מראות בכל מקום שמשקפות את האהבה שלכם, ג'קוזי זרמים מפנק לצד קירות מנצנצים, מיטות ענקיות ומעוטרות, תאורת לד בגוונים מטריפים, מקלחונים מעוצבים ועוד מלא הפתעות.

החוויה שלכם אצלנו כמובן נשמרת בדיסקרטיות מלאה, תשלום בתיבת שירות בכניסה לחדר, ללא מפגש עם אף אחד בדרך, רק אתם, זוג האוהבים, שמגיע להתפנק במקום המושלם – צימרים בחיפה בשושו.

במהלך השהייה אצלנו תוכלו להזמין גלידות, ממתקים וחטיפים, שתייה קלה וחריפה. ניתן גם לעצב את החדר בתוספת תשלום ליום הולדת, יום נישואים ולכל מאורע, עם עיצוב בלונים, פרחים, מתוקים וכל שעולה בדעתכם.

אז נחזור לחלומות שלכם. אלה שלפעמים החיים גורמים לכם להשאיר בצד ולא להגשים. אצלנו, אין צורך לקחת חופש מהעבודה, או לפנות זמן רב כדי לצאת לחופשה. כל מה שצריך זה שעתיים וחצי מהיום שלכם, לטובת החלומות שלכם. אם אין אני לי, מי לי? רק אתם תוכלו לדאוג לפנק את עצמכם, לבחור בחיים מהנים יותר, מלאי תשוקה ורומנטיקה, במקום שישאיר לכם טעם של עוד בכל פעם שתבקרו בו.

תחשבו על הרגע הזה שאתם בדרך אלינו, איזה מתח טוב אתם חווים. מגיעים, מתרשמים מהפאר, מתחממים בג'קוזי שלנו ולאחר מכן עוברים ליהנות מכל חלק וחלק בחדרים המעוצבים שלנו. הרי מה שווים החיים שלנו ללא חוויות כאלה מטורפות, מלאות עונג ותחושת סיפוק, לפחות פעם בשבוע לתת לגוף ולנפש את הרגעים הקסומים האלו. אז תזכרו טוב את השם: צימרים בחיפה בשושו – מוזמנים באהבה.

לפרטים והזמנות

הרקפות

מלון בוטיק
הממוקם בגבעת נשר

מעוצב ומאובזר ברמה פורצת דרך
אשר מבטיחה חוויה בלתי נשכחת ויחודית